пятница, 3 октября 2008 г.

Басейни

Басейн - яке це приємне і улюблене заняття з дитинства, починаючи маленькими басейнами для дітей, закінчуючи великими СПА центрами, де цілющий і оздоровчий струмінь гарячої води примусить забути про тривоги і клопіт.

Каркасні, надувні, дитячі, сімейні, оздоровчі і велика кількість аксесуарів до ним.

Каркасні басейни

Каркасний переносний басейн дуже зручний для великих компаній, коли хочеться пограти у водний футбол або просто покидати м'яч. Також каркасний басейн ідеальний для тих, хто дружить сім'ями або для побачень. Єдиний недолік потрібен біля півгодини на збірку всієї конструкції і знання місць, де вам дозволять набрати n -у кількість води. Але задоволення коштує того! Повірте!

Надувні поліпропіленовиє басейни

Найпривабливіша сторона цих басейнів їх легкість. Ну хіба важко узяти на відпочинок сім'я 5 кг зайвої ваги. Зате ваші близькі будуть вам вдячні, а у дітей в пам'яті залишаться незабутні враження. Ці басейни мають площу за розмірами сумірними з кімнатою, що дозволить плавати всім разом, а не чекати своєї черги. А по приїзду басейн так легко прибрати в шафу і забыть.до наступного літа.

Дитячі басейни

Дитячі басейни - це окрема розмова. Ось тут дизайнери потрудилися на славу. Починаючи від будь-яких самих неможливих форм - качелі, гори, гори-спіралі, батутіки, маленькі вежі, до шалено яскравих колірних рішень: малюнків, героїв мультфільмів. Креатори зробили все для невимовного дитячого захоплення. У цьому басейні ваша дитина не скучить, адже там може розміститися ціла дитяча компанія, або мама з дитиною.

Сімейні басейни

Сімейний басейн - це солідне, недешеве придбання, але по своїй якості воно себе, звичайно, виправдовує. Це міцні, надійні конструкції, їх можна Ѐодним помахом рукиЀ перетворити на дитячий або навпаки розвернути стадіон для сімейного водного волейболу. Зручно брати з собою на морі і на дачу, а головне діти завжди будуть зайняті, а ви насолодитеся довгожданим відпочинком.

Для обслуговування такого басейну буде потрібно спеціальне устаткування або можна підписати контракт з фірмою-будівельником. А ось професійний відхід це як хочете, але обов'язково. Вода завжди повинна фільтруватися, а фільтри чиститься - це застава вашого здоров'я! Зверніть свою увагу так само на хімію для басейнів, вона допоможе боротися з шкідливими мікроорганізмами. А в цілому довіртеся професіоналам! Вони знають в цьому толк!

Аліна Пашуленко спеціально для Ювента Груп

Ремонт удома: етап за етапом

Ремонт удома, як правило, починають з тієї кімнати, яка розташована далі за всіх від вхідних дверей. Потім роблять ремонт в наступній, такій, що знаходиться ближче до виходу, в кухні, коридорі, передпокої; завершуються роботи ремонтом туалетної і ванної кімнат. У відремонтовані кімнати ви поступово переноситимете речі і звільняти таким чином наступні приміщення. Громіздкі речі, такі, як гардероб, сервант, платтяну шафу або стінку виносити з кімнати не обов'язково. Їх можна зрушити на середину і ретельно накрити великим шматком поліетиленової плівки або щільного паперу. Наперед поклопочіться і про освітлювальні прилади. Люстри краще зняти, не забувши при цьому відключити їх від освітлювальної мережі. В крайньому випадку їх можна закрити поліетиленовою плівкою або папером.

При ремонті удома, можна в гонитві за екстравагантністю зламати всі перегородки, а потім жити і тужити, що не можна усамітнитися, побути наодинці з самим собою. Можна виламати всі двері і перебудувати під арки, а потім шкодувати про скоєне.

Ремонт удома - інтер'єр удома. Вивчіть закони дії кольору на психіку, купивши книгу по інтер'єрах. Інакше може вийде так, що новий колір стін викликає у вас депресію. Про білі стіни варто поговорити окремо, в їх забарвленні теж є свої закони. Чи знаєте ви, що білий ведмідь насправді жовтуватий, кольори топленого молока, а сніжно-білим він здається тільки на сонці? Те ж саме і із стінами. Якщо ви офарбуєте їх в білосніжний колір, кімната здаватиметься сіруватою при денному світлі, а увечері справляти враження операційної. Додайте у водоемульсивну фарбу небагато пігменту кольору охри або теракоти. Стіни стануть того теплого кольору, який французи називають екрю. До речі, з цим кольором набагато краще, ніж з сніжною
білизною, поєднуватимуться дерево, картини і фотографії в рамках.

Ремонт удома: декілька простих рад

Не обов'язково все уміти, досить слідувати інструкціям і дотримувати чистоту. Якщо ви відразу не виноситимете ремонтне сміття, вже на третій день він похоронить вас під собою. Купіть великі пластикові мішки для сміття.

Під час поклейки і фарбувань дуже легко піддатися спокусі закрасити або заклеїти грязь, що накопичилася. Робити цього у жодному випадку не можна. Навіть лінолеум необхідно стелити на ідеально чистому підлогу.

Ремонт удома можна розтягнути на невизначений термін, ризикуючи провести в цьому хаосі залишок своїх днів. Розрахуйте кожну копійку. Ви можете розмахнутися на дорогі матеріали, а на фарбування вікон вам не досить. І відчуття, що ремонт закінчений, не буде. Отже думайте!

Комплексний ремонт

Комплексний ремонт квартири - це завжди кардинальна ломка, у тому числі і психологічна: для багатьох буває важко зважитися на такий радикальний крок, як повна переробка сімейного гніздечка, яке вони так довго підфарбовували і підлатували. Запросіть бригаду професіоналів, але не забудьте про санкції за самовільне перепланування.

Етапи комплексного ремонту на вторинному ринку

Перший етап комплексного ремонту - повний демонтаж, що перетворює житло на квартиру вільного планування. Зносяться перегородки, знімаються підлоги, стелі до стягування, вся сантехніка, електрика, вікна. Зрозуміло, якщо вас влаштовує якась перегородка, її залишать. Потім наново прокладаються комунікації: опалювання, водопостачання, каналізація, електрика, телефонні і телевізійні кабелі і ін. Створюються нові перегородки

Стіни найчастіше обробляються шпалерами під фарбування, але це залежить від цінового діапазону. Практично завжди роблять підвісну стелю в двух-трех рівнях під фарбування з прихованим освітленням. Багато хто схиляється також до натяжних стель, що набули широкого поширення. На підлогу звичайно кладуть паркетну дошку.

Комплексний ремонт - другий етап. Це приємніші для господаря квартири клопіт - вибір матеріалів і устаткування для остаточної обробки. Можна скористатися послугами дизайнера, який розробить загальну концепцію, зробить підбір колірної гамми і запропонує матеріали. В цілому, ремонт невеликої квартири (близько 100 кв.м) займає більше трьох місяців. Якщо це старий будинок з дерев'яними перекриттями, термін може бути дещо більше.

Комплексний ремонт новобудов

Комплексний ремонт новобудов декілька полегшений тим, що комерційні новобудови здаються взагалі без обробки. Причин на те декілька. Для забудовників чистова обробка - справа дуже морочлива і недостатньо прибуткове в порівнянні з капітальним будівництвом, щоб серйозно ним займатися. Для власника ж дешевше знайти своїх будівельників, до того ж йому буде простіше домовитися про деталі і проконтролювати якість.

Комплексний ремонт - вільне планування

Вільне планування, що стало модним, в реальності виглядає так: мешканець входить в квартиру і бачить, що там нічого немає - ні перегородок, ні дверей, не оброблені поверхні. Є тільки вікна і іноді - електрична розводка. Отже комплексний ремонт зводитися до мінімуму - звести де потрібне (і можна!) перегородки, прокласти всі необхідні комунікації і втілення повний дизайн-проекту всіх приміщень. Втім, менш модне сковане планування виглядає так само з тією лише незначною різницею, що всі стіни вже на місці. Звичайно, раніше нехай навіть убога обробка грала свою соціальну роль, оскільки багато хто не міг собі дозволити масштабний ремонт. А зараз склалася така ситуація, що ті, хто не може сплатити ремонт, не можуть і купити квартиру. Треба додати, що в муніципальному житлі, що одержується очередникамі, обробка все-таки проводиться, і якість її виросла, тим паче, що міські власті стали приділяти цій проблемі велику увагу після численних скарг.

Отже є надія, що у нинішніх новоселів, при комплексному ремонті, не виникне гострого бажання узятися за молоток.

Ремонт ванної кімнати

Ремонт ванної кімнати поетапно. Приступаючи до ремонту ванної кімнати, вам належить виконати приблизно наступні етапи роботи:

1. Демонтувати стару ванну, унітаз і раковину;
2. Виламати стіни і стелю стандартної сантехкабіни з азбоцементу;
3. Вивезти будівельне сміття;
4. Провести електротехнічні роботи: встановити нові розетки і вимикачі, зробити окреме введення електроживлення для пральної машини (це особливо актуально для будинків, де немає електроплит);
5. З листів гипсокартона змонтувати стіни нової ванни кімнати і туалету;
6. Замінити і прибрати в стіни труби холодної і гарячої води, труби зливу в каналізацію;
7. Встановити фільтри механічного очищення на ввідних трубах холодної і гарячої води;
8. Встановити нові ванну, раковину, унітаз;
9. Поставити нові змішувачі;
10. Замінити полотенцесушитель;
11. Укласти керамічну плитку на підлогу і стінах;
12. Зробити підвісні стелі з вбудованими або навісними світильниками;
13. Замінити двері у ванній кімнаті і туалеті.

Склавши такий план, можна приступати до його реалізації.

Ремонт у ванній кімнаті: крок за кроком

Як відомо, ламати - не будувати. Сокира, кувалда, пила, небагато рішучості - і стара сантехкабіна, з якої заздалегідь видалені ванна, раковина, унітаз, на очах перетворюється на купу будівельного сміття.

У квартирах, де, як правило, встановлювали стандартні сантехнічні кабіни, паркет приклеювався на цементне стягування бітумною мастикою. І довгі роки лежав на висохлих залишках бітуму, ні до чого не прикріплений. Так от, при демонтажі стіни між кабіною і коридором він може почати розвалюватися. Означає, зіпсований паркет доведеться поміняти. На що? Це вже справа ваша - на новий паркет, плитку, ламінат або інший вид підлогового покриття. Але майте на увазі - це в свою чергу ЀпотягнеЀ за собою інші проблеми: зміна рівня підлоги і, відповідно, додаткові витрати. Хоча, як мені здається, нічого краще за плитку для ванної кімнати поки не придумали.

Ремонт ванної кімнати - стеля. Ламаючи стару кабіну, основний виграш місця ми одержали по висоті. А значить, з'явилася відмінна можливість для пристрою підвісної стелі. Варіантів багато. Можна було б зробити натяжні стелі, підвісні рейкові стелі з пластика або алюмінію, підвісні дзеркальні стелі з вологозахищених дзеркал на спеціальній арматурі або стелі з пластикових стінних панелей, закріплених на обрешетуванні. Вибір за вами.

Ремонт ванної кімнати - укладання плитки. Вибір настінної і підлогової плитки - завдання непросте. Очі буквально розбігаються від різноманітності: полиці і стелажі в магазинах укладені італійською, іспанською, англійською і вітчизняною плиткою. У продажу глянсова, матова і Ѐпід старизнуЀ, поцяткована тріщинами. Питання: яку вибрати?

Плитка на стінах декілька утрудняє монтаж таких аксесуарів, як полички, вішалка для рушників, утримувач туалетного паперу і т.д. Щоб прикріпити їх до стіни, потрібно зробити так. Намітивши центри отворів під гвинти, злегка накерніть плитку в цих місцях загартованим загостреним дюбелем або гострим свердлом (накерніть - намітити отвори для свердлення). Потім обережно просвердлити отвір в плитці. Все інше робиться як завжди. Дзеркала у ванній кімнаті зорово збільшують простір. Можна просто купити готове дзеркало в магазині, а можна встановити дзеркало замість декількох звичайних керамічних плиток (в цьому випадку краще замовити його в майстерні або в салоні дзеркал).

Ремонт ванної кімнати - установка нових дверей. Двері повинні бути такими, щоб через дверний отвір можна було пронести нову ванну і пральну машину.

Ремонт ванної кімнати не тільки утомливий і нескінченний, але він ще і руйнівний. Щоб він украй не підірвав ваш добробут, треба пробувати по можливості економити на всьому, окрім, зрозуміло, якості.

Сучасні драбини

Сучасні будинки, заміські котеджі майже завжди мають різного виду сходів залежно від типу удома, залежно від його інтер'єру. Щоб підібрати для свого житла сходи, потрібно мати деяке уявлення про всіх існуючих типів і види драбин. Головними параметрами, які визначають зовнішність сходів, є матеріал, конструкція і її геометрична форма.

Це може бути гвинтові сходи, сходи з металу або дерев'яні сходи, комбіновані. Виробництво драбин за сучасними технологіями приводить до появи самих незвичайних драбин, наприклад, скляних в поєднанні з неіржавіючою сталлю. Дуже популярні дерев'яні драбини в стилі hi-tech. Виробництво драбин виконується багатьма фірмами з урахуванням побажань замовника.

Драбини можна класифікувати

* за матеріалом виконання (дерев'яні, металеві з різних видів металу, каменя, нержавіючої сталі, з скла, бетону, ковані драбини, з кераміки)
* по конфігурації (маршеві і гвинтові драбини з різними підвидами)
* а також по дизайну і по призначенню.

Дерев'яні драбини - лідери серед драбин, тому що відрізняються надійністю конструкцій. Драбини, виготовлені з дерева, підкреслять інтер'єр заміських котеджів, додадуть затишок інтер'єру готелю. Дерев'яні драбини, незалежно від конструкції сходів, завжди викликатимуть у Вас тільки позитивні емоції. І до того ж достоїнствами натуральної деревини безперечно є висока міцність, стійкість, екологічність і звичайно ж естетичність.

Для сходів підходить тільки деревина твердих порід: з горіха. Дубові сходи будь-якої конструкції, гвинтові вона або маршева, зовні вона розташована або зсередини, можуть мати класичний або суперсучасний вигляд.

Драбини дерев'яні при їх пристрої обов'язково адаптують під приміщення. Дерев'яні сходи при її правильному технологічному рішенні прослужать достатньо довго.

Існують змішані драбини, наприклад, коли металлокаркас обшивається деревом. Візуально такі сходи здаються легкими, хоча сходові огорожі такої конструкції закріплені достатньо жорстко і надійно.

Для гвинтових сходів звичайно використовується конструкційна сталь з різними видами покриттів. Часто використовується неіржавіюча сталь. Дуже сучасно виглядають драбини з скла з поручнями з нержавіючої сталі.

Нержавіюча сталь відрізняється якістю, до того ж вона добре підходить для виготовлення поручнів з прикрасами, які можуть збагатити інтер'єр удома. Неіржавіюча сталь - кращий матеріал для виготовлення поручнів, огорож драбин. Драбини з нержавіючої сталі в стилі хайтек характеризуються чіткими формами без вичурностей, в яких вгадується практичний стиль.

У сучасному світі прогрес в дизайні втілюють саме скло і метал, зокрема нержавіюча сталь. Саме з них здійснюється виробництво найсучасніших драбин.

Виготовлення драбин з металу на прогресивному італійському устаткуванні дає можливість досягти поєднання високої якості і естетики, при яких не видно зварні шви.

Виробництво поручнів, драбин, огорож з неіржавіючої сталі припускає шліфовку, поліровку поверхонь.

Металеві драбини можуть мати що несуть конструкції не тільки з нержавіючої сталі, але і з чорної сталі. Ступені металевих драбин звичайно виготовляють з мінеральних матеріалів (кахлю, скла), деревини, вони можуть бути і комбінованими. Сходові системи з металу легкі, прозорі, елегантні, гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, в стильове і композиційне рішення домашнього інтер'єру.

Металеві сходи мають перевагу порівняно з дерев'яними конструкціями, тому що гарантує довговічність. Вона не заскрипе і не розхитається. Причому металеві драбини необов'язково припускають стиль хайтек. Такі драбини можуть бути спроектовані в класичному дусі з використанням сучасних і традиційних матеріалів і додадуть будинку комфорт, затишок.

За допомогою металу можна різноманітити стиль удома, наприклад, косоури із сталі для сходів, які призначені для байкер-клубу, можуть мати вид іржавих балок, а в класичному будинку їх гармонічнєє закрити деревом, в елітному особняку штучний камінь сходів гармонійно поєднуватиметься з скляним фасадом будівлі.

Для виготовлення ступенів застосовуються дерево, натуральний або штучний камінь, безпечне скло або акрил, керамограніт, ламінат. Ці матеріали гармонійно поєднуються з витонченістю металевої конструкції. Огорожі для драбин можливо кріпити як на металевих стійках (інакше їх називають балясиною), так і на несучому склі. Поручні ж виготовляються з металу, з самих різних твердих порід дерева, в їх виготовленні часто застосовують сучасні синтетичні матеріали, наприклад, полівінілхлорид, Corian, цікаві варіанти використання декоративного каната.

Різні варіанти поєднань неіржавіючої сталі, латунь може додати сучасним сходам неповторну зовнішність.

У сучасній архітектурі є тенденція до лаконізму і функціональності при всій наявній різноманітності конструкцій. Цьому принципу слідують сучасні проектувальники.

Маршеві драбини можуть бути прямими одномаршевими. Вони зручні у використанні і прості конструктивно. Їх недолік - необхідність досить великого простору. До того ж для пристрою таких драбин буде потрібно проміжний майданчик.

Двохмаршеві драбини з поворотом на 90 градусів можуть бути правими і лівими. Найзручніший варіант таких сходів - кутовий. Двохмаршеві драбини, що мають поворот в 180 градусів, мають два марші, які розташовані один до одного прямо протилежний. Залежно від наявного простору поворот створюється за допомогою однієї або двох майданчиків.



Маршеві сходи з неіржавіючої сталі і чорного металу + дерево


Маршеві сходи на одному косоуре

Драбини можуть бути влаштовані на косоурах або на тятивах. У коусорних драбинах несучі балки мають нахил і мають різні форми, що додає їм найрізноманітнішу красу.

Конструкція сходів на больцах дуже сучасна і має в своїй основі принцип штиря, тобто больца. Металеві болти пов'язують ступені з самонесучими поручнями або поручнями, а також з ригелем на стелі і з підставою, з внутрішньої сторони такі драбини кріпляться до стіни. Драбини на больцах можуть мати самі різні форми, зігнуті. Вони універсальні у використанні, легко збираються.

Гвинтові драбини альтернативні маршевим драбинам. З погляду дизайну гвинтові драбини дають можливість розгулювати фантазії. Але спіралевидний підйом таких драбин менш комфортний, чим підйом по маршевих сходах. Гвинтові драбини логічно застосовувати при невеликій висоті або у випадках малого простору приміщення.

Конструктивно гвинтові драбини складаються з центральної несучої колони, на якій послідовно розташовані ланки, які кріпляться за допомогою розпорів больцов.

Гвинтова конструкція легка і економічна, дає можливість виконувати ступені з самих різних матеріалів: дерева, натурального акрилу, каменя і триплексу, ступені можуть бути армованими.


Сходи гвинтова з неіржавіючої сталі полірованої


Сходи гвинтові, ступені - дерево

Сучасні драбини різноманітні відповідно до загальної стильової ідеї удома. Залежно від використовуваних матеріалів сходів можуть мати і самі різні геометричні форми.

По дизайну сходів можуть відповідати самим різним інтерьерним стилям. На зміну класичному стилю прийшов стиль індивідуальний.

По застосуванню класифікуються горищні внутрішні, підвалів, сходів для басейнів, вірьовки, зовнішні, драбини.

Якісні, оригінальні драбини для котеджу є його неодмінним атрибутом, важливим елементом внутрішнього убрання сучасного котеджу. Драбини для котеджу відображають його індивідуальність, є головним акцентом удома. Саме тому драбини - це об'єкт розробок дизайнерів. У сучасному котеджі сходові марші несуть не стільки функціональне навантаження, скільки декоративну.

Системи водопостачання

Загальні відомості

Немислимий сучасний будинок без зручностей, що створюють "інфраструктуру" комфорту. Наприклад, такого важливого чинника як наявність і якість джерела водопостачання. Оскільки вода той компонент в житті людини, без якої життя стає практично неможливим. Знаходження в садибному будинку передбачає величезну витрату води для питних і господарчо-побутових потреб. Але розташування садибних будинків і котеджів часто в таких місцях, де тільки планується проведення магістралі централізованого водопроводу. У зв'язку з цим багато домовласників вирішують цю проблему самостійно, виходячи з місцевих умов і індивідуальних можливостей.

Навіть те, що водою покрито близько трьох чвертей поверхні Землі, прісна вода гідної якості стає розкішшю. Пройшли ті часи, коли можна було пити воду з будь-якого джерела, не страшившись про те, скільки шкідливих речовин в ній знаходиться.

За старих часів ця проблема розв'язувалася достатньо легко. Встановлювали на ділянці біля будинку колодязь, споруджували над ним простий коловорот або інший підйомний механізм і черпали воду відрами в потрібній кількості.

На сьогодні багато власників садибних будинків слідують цьому ж методу, а саме використовують воду підземних джерел. Шляхом просочування в підземні шари породи атмосферних опадів або вод поверхневих джерел відбувається утворення підземних (грунтових) вод.

Шар породи, де відбувається скупчення і пересування підземних вод, називають водоносним пластом, а які розташовані нижчим за водоносний пласт водонепроникні шари і породи - водоупором. Що залягають поблизу поверхні землі на першому водотривкому шарі грунтові води називають верховодкою. Верховодка має незначні запаси води, що коливаються залежно від кількості і часу, випавших в даній місцевості опадів і тому не може бути джерелом водопостачання.

Також вона не захищена зверху водотривкою "крівлею" і з цієї причини може забруднюватися водами, проникаючими безпосередньо з поверхні землі. Для господарсько-питного водопостачання найбільше підходять води, розташовані у водоносних пластах, породи, що знаходяться між водотривкими шарами, - міжпластові води, а вони, як правило, відрізняються стабільністю запасів і високою якістю.

Вимоги до водопостачання удома з часом ростуть, та і якість води в більшості колодязів вже зовсім не те, що раніше. Часто в смаку води з колодязя відчуваються неприємні відчуття, оскільки в ній може знаходитися практично всі елементи таблиці Менделєєва. Тому в даний час водопостачання сучасного індивідуального будинку представляє складне інженерне завдання, над рішенням якого працюють багато конструкторських і наукових колективів. Використання підземної води для питних і господарських потреб підлягає обов'язковому узгодженню з органами санітарно-епідеміологічної служби.

Намагаючись знайти воду вищої якості бурят все глибше і глибше від поверхні землі, там, де артезіанські водоносні горизонти знаходяться під водонепроникними юрськими глинами. Туди ще не встигли проникнути сліди сучасної цивілізації з її згубними для здоров'я наслідками, зате вода з таких горизонтів може задовольнити смак найвимогливішого господаря.

Ну а для тих, чий сімейний бюджет не дозволяє буріння артезіанської свердловини, сучасна промисловість приготувала цілу серію очисних установок, за допомогою яких можна якщо не зробити воду кристально чистою, то, принаймні, довести її до стану, безпечного для здоров'я.

Компанія "Інгео-2000" - це інженерний центр з великим досвідом роботи, що надає повний комплекс послуг в будівництві

ТОВ НПФ "Інгео-2000"
Тел. (495) 790 36 19

Який басейн встановити - поліпропіленовий стаціонарний

Багатьом відвіку знайомі благотворні якості води. Приємно при нагоді іськупнуться в ставку або річці в теплий сезон. А якщо такого водоймища немає близько, або ви стабільно залишаєтеся в місті. Залишається для Вас єдино правильно ерешеніє - власний басейн. Змінилася думка щодо сільських котеджів. Сьогодні вони стають краєм для відпочинку, а не тільки лише місцем для вирощування зелені, помідорів і огірків, фруктів і картоплі. І в особенностієслі поблизу немає справжнього водосховища, будівництво басейнів з скловолокна прямо-таки неминуче. будівництво поліпропіленових басейнів личить виконувати з плану, що бере до уваги безліч особливостей. Далі належить ретельно наглядати ділянку під будівництво каркасних басейнів.

Басейни бувають трьох видів: SPA-басейни, постійні і розбірні. Непереміщувані - переважно довготривалі басейни. При будівництві такого басейну використовується ніша із залізобетону поставлена на підставу у відритому котловані. Такі басейни встановлюються в оздоровчих центрах. Для такого роду басейнів обов'язково безперервне обслуговування і невеликий ремонт один раз в 5 років.

Cтроительство сімейних басейнів не відбирає більше шістдесяти хвилин. Такий басейн - це елементарна міцна установка з кращого сплаву. Для ставлення необхідна пряма поверхня. Такі басейни не так міцні, порівняно з непереміщуваними, але разом з тим вони набагато менше стоять, через те, що при їх виготовленні застосовується ПВХ. SPA призначені чоловіків і жінок, не охочих купатися, але що хочуть поніжитися в масажних гидроструях. Басейни Спа не потрібно будувати, вони продаються зроблені. Їх величина - з вельми чималу ванну, орієнтіровачно 1м. Завглибшки. Після цього Вам потрібно тільки підібрати який басейн встановити.

Фільтрувати воду або не фільтрувати?

Більшість упевнено, що величезна частка нашого з вами складу складається з води. Звідси слідує, вода була, є і буде заставою нашого загального гарного настрою і стану. Як же бути, якщо склад цієї води, яка споживається людиною, огидне. Вихід - ставити фільтри. Поширювані пом'якшувачі води багатообразні - це фільтри-глеки, фільтри обратноосмотічеського типу, спеціалізовані під миття прилади фільтрації, що фільтрують пристрої магістрального типа механічно фільтруючі пристрої, побутові фільтри, для очищення питної води а також величезна кількість інших фільтрів, які через божевільну кількість пристроїв назвати все просто виключено.

Багато хто, кажучи об великі фільтри для води, думає, це зайва витрата грошей. Все-таки, неможливо не відмітити, простої топленіє води повністю не зробить чистішою воду від грязі, зокрема важких металів, якими заповнена наша вода. Тільки за допомогою водних фільтрів, зокрема найпростіших, використовуваних в побутовому житті, можливо позбавитися тих неугодних мікроорганізмів, які потім осідатимуть на частинах нашого тіла і не зіграють в нашій долі позитивну роль.

Але все одно робити вибір Нам. Знову відварювати і випробовувати досліди з народу фільтрації нашої води і бути в очікуванні відповіді організму на наші дії, а може потрібно прямувати досвідченим в лабораторіях заснованим практично своєю дієвістю шляхом - починати фільтрувати. У приватних критеріях прилади по фільтрації точно неминучі. Вибору якого-небудь з фільтрів обов'язково насуватися з хорошими пізнаннями і чіткими планами. Вельми істотно вибрати такому варіанті приладу по фільтрації, який підходить для води вашого будинку.

Перебуваючи удома, неодмінними практичним шляхом фільтрації вирісовиваєтсямногошаговая очищення води. Фільтри, які застосовують в даній фільтрації води для пиття, нескладні уместнив практиці. Такого типа прилад по фільтрації конструюється під кухонним миттям. Це і раціонально, оскільки він займає небагато обьема і не заважає. Але це і практично, оскільки з крана миття кухонною тече холодна вже минула фільтрацію вода, яку вже можна вживати, не переживаючи за свій організм.

На випадок якщо Ви живете в заміському будинку, то такого типу фільтру покупцям буде недостатньо. Необхідні фільтри більше і сильніше. Оскільки найчастіше фільтруючим пристроям треба не тільки фільтрувати воду, але і зм'якшувати її. Таким чином, бажані фільтруючі пристрої, які об'єднуватимуть в самому собі сукупність обов'язків і стануть найвищим чином видаляти з нашої води різні шкідливі істоти і метали.

Натяжні стелі - від стародавніх греків в двадцять перше століття

Як це не дивно, натяжні стелі відомі ще з давніх часів. Їх прародителями вважається декорування стельовою поверхнею шовковими тканинами - так прикрашали свої житла греки і римляни. Тканину підбирали під колір стін, коли вона втрачала свою привабливість і свіжість, її міняли - і нова стеля знову радувала господарів житла. Дуже цікава технологія виготовлення оббитих тканью стель була в стародавній Вірменії. Тут використовували якнайтоншу тканину з виляску. Попереднє просочення крейдяною емульсією на воді і натягнення на каркас дозволяли виготовити ідеально рівну поверхню. Проте з часом крейда обсипалася, і сьогодні вірменські умільці використовують водорозчинну фарбу, якій покривають тканинну стелю.

З 1967 року натяжна стеля стала виготовлятися промисловістю. Важку тканину замінило тонке полотно з ПВХ, яке розтягували між профілями. Цю конструкцію і стали називати натяжною стелею.

Спочатку для установки стель використовували гарпунну технологію - готові комплекти привозили з Франції. Дев'яності роки стали якимсь переломним моментом в історії натяжних стель - з'явилася безгарпунная технологія, яку запропонували голландці. Полотна кріпилися за допомогою клинів, виготовляли їх на виробництві, а все криволінійності і необхідні виступи кроїли вже на самому об'єкті - тепер створювати натяжні стелі стало набагато зручніше і швидше.

Альтернативою клинової технології стала штапіковая, що з'явилася в кінці дев'яностих. Трикутні штапики закріплювали плівку в П-образному профілі, і в установці обов'язково використовували плінтус, пінопласту.

2001 рік подарував натяжним стелям безшовну технологію - тканинну стелю виготовляли з полотна шириною 3,1 м., 4,1 м. і 5,1 м. Спочатку їх кріпили на шнур, а трохи пізніше з'явилися приховані стінні кріплення.

За всю історію свого існування натяжні стелі завоювали безліч шанувальників, адже людям спрадавна хотілося прикрасити своє житло, створюючи гармонію і естетичність в своєму будинку.